Skip to main content

Våre ansatte

Brakar AS: Strømsø Torg 4, 3044 Drammen
Tlf. 32 82 66 66 / Kundesenter, tlf. 177

Ledergruppen

Bilde av Terje Sundfjord
Terje Sundfjord
Administrerende direktør
terje.sundfjord@brakar.no
Bilde av Ingunn Fjeld
Ingunn Fjeld
Økonomi, adm- og IKT-sjef
ingunn.fjeld@brakar.no
Bilde av Anne Gamborg
Anne Gamborg
Trafikkutviklingssjef
anne.gamborg@brakar.no
Bilde av Terje Njaastad
Terje Njaastad
Driftssjef
terje.njaastad@brakar.no
Bilde av Kjersti Nordgård
Kjersti D. Nordgård
Salgs- og markedssjef
kjersti.nordgard@brakar.no

Trafikkutvikling

Bilde av Ørjan Skare
Ørjan Skare
Ruteplanlegger
orjan.skare@brakar.no
Bilde av Knut Gunnar Fonn
Knut Gunnar Fonn
Driftskonsulent, Ringerike/Hallingdal
knut.gunnar.fonn@brakar.no
Bilde av Åse Røine
Åse Røine
Driftskonsulent, Kongsberg/Midtfylket
aase.roine@brakar.no
Bilde av Mona Wollan
Mona Wollan
Driftskonsulent Drammen/Lier
mona.therese.wollan@brakar.no
Bilde av Nora Bruusgaard
Nora Gautneb Bruusgaard
(i permisjon)
Driftskonsulent Drammen/Lier
nora.gautneb.bruusgaard@brakar.no
Bilde av Katrine Heumrønningen
Katrine Heumrønningen
Fagansvarlig skoleskyss og bestillingstransport
katrine.heumronningen@brakar.no
Bilde av Claudia Pedersen-Ibarra
Claudia Pedersen-Ibarra
Rådgiver skoleskyss
claudia.pedersen-ibarra@brakar.no
Bilde av Tanja Nilsen
Tanja Nilsen
Saksbehandler skoleskyss
tanja.nilsen@brakar.no


Økonomi, administrasjon og IT

Bilde av John Fredrik Skaane
John Fredrik Skaane
Kontraktsrådgiver
john.fredrik.skaane@brakar.no
Bilde av Trine Anderson
Trine Anderson
Kontraktskoordinator
trine.anderson@brakar.no
Bilde av Murtaza Mukhtar
Murtaza Mukhtar
Controller
murtaza.mukhtar@brakar.no
Avatarbilde
Vera Moen
Fagansvarlig IT
vera.moen@brakar.no
Bilde av Bent Flyen
Bent Flyen
IT-koordinator
bent.flyen@brakar.no
Bilde av Jørn-Thomas Kristiansen
Jørn-Thomas Kristiansen
IT-konsulent
jorn-thomas.kristiansen@brakar.no
Bilde av Philip Gustavsen
Philip Gustavsen
IT-konsulent
philip.gustavsen@brakar.no
Avatarbilde
Verica Kalicanin-Jakovljevic
Regnskap
verica.kalicanin-jakovljevic@brakar.no

Salg og marked

Bilde av Lena Heckendorn
Lena Skaar Heckendorn
Kommunikasjonsrådgiver
lena.skaar.heckendorn@brakar.no
Bilde av Siv Sletten
Siv Sletten
Rådgiver salg og markedsanalyse
siv.sletten@brakar.no
Bilde av Gunn-Kristin Kittilsen
Gunn-Kristin Kittilsen
Konsulent salg og marked
gunn.kittilsen@brakar.no
Bilde av Marianne Andersen
Marianne Bjerke Andersen
Leder kundesenter
marianne.andersen@brakar.no
Bilde av Keth
Keth
Brakar Kundesenter
kundesenter@brakar.no
Bilde av Ann-Therese
Ann-Therese
Brakar Kundesenter
kundesenter@brakar.no
Bilde av Henrik
Henrik
Brakar Kundesenter
kundesenter@brakar.no
Avatarbilde
Anne Gunn
Brakar Kundesenter
kundesenter@brakar.no
Bilde av Maiken
Maiken
Brakar Kundesenter
kundesenter@brakar.no
Avatarbilde
Linda
Brakar Kundesenter
kundesenter@brakar.no
Bilde av Andreas
Andreas
Brakar Kundesenter
kundesenter@brakar.no
Avatarbilde
Gro
Brakar Kundesenter
kundesenter@brakar.no